Sucho

Univerzita Karlova pokračuje v projektu Česko! A jak dál?, dalším tématem veřejné diskuse byl BOJ PROTI SUCHU. Debata se konala v úterý 4. června od 17.30 hodin v Jihlavě. Problém sucha byl tématem již páté veřejné diskuse, kterou Univerzita Karlova v rámci projektu „Česko! A jak dál?“ připravila.


Naši hosté


Mezi hlavními řečníky vystoupili rektor Univerzity Karlovy prof. Tomáš Zima, prorektor pro vnější vztahy UK prof. Miroslav Bárta, prof. Bohumír Jánský z Katedry fyzické geografie a geoekologie Přírodovědecké fakulty UK, ministr životního prostředí Mgr. Richard Brabec, náměstek ministra zemědělství pro řízení sekce lesního hospodářství Mgr. Patrik Mlynář a další zástupci státních organizací, občanských sdružení i lidé z praxe.


Jak hospodařit s vodou?


Součástí akce byl stánek Univerzity Karlovy, který lidé našli na Masarykově náměstí. Studenti tady občanům celý den rozdávali informační letáky o tom, jak šetrně hospodařit s vodou či jak velké škody sucho způsobuje. Seznámit se na něm veřejnost mohla i se studijní nabídkou Univerzity Karlovy.

Poslední změna: 9. říjen 2020 11:24 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Máte dotaz ?
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208


Jak k nám