Bezpečnost

Univerzita Karlova pokračuje v projektu „Česko! A jak dál?“, jehož cílem je zapojit špičkové vědce a odborníky univerzity do řešení zásadních celospolečenských problémů a výzev. Dalším tématem, kterému se projekt věnoval, je bezpečnost. Veřejná diskuze Univerzity Karlovy proběhla ve středu, 20. března, od 17.30 v Měšťanské besedě v Plzni.


Naši hosté


Hlavními účastníky diskuze byli rektor Univerzity Karlovy prof. MUDr. Tomáš Zima, DrSc., MBA, rektor Západočeské univerzity doc. Dr. RNDr. Miroslav Holeček, předseda vlády ČR Ing. Andrej Babiš, místopředseda vlády a ministr vnitra Jan Hamáček, ředitel Hasičského záchranného sboru Plzeňského kraje brig. gen. Ing. František Pavlas, Mgr. Nikola Schmidt, Ph.D. z Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy a další zástupci akademické obce, občanských sdružení, kraje i města.


Stánek Univerzity Karlovy: Ukázka první pomoci a důležité informace o bezpečnosti


Součástí akce Univerzity Karlovy v Plzni byl také stánek na náměstí Republiky, který byl připravován ve spolupráci se Západočeskou univerzitou. Studenti na něm veřejnost seznamovali s důležitými informacemi z oblasti bezpečnosti a také na něm proběhla ukázka první pomoci. Lidé se na stánku rovněž dozvěděli informace o činnosti Univerzity Karlovy i o formách studijních programů a oborů, které škola nabízí.Poslední změna: 9. říjen 2020 12:42 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Máte dotaz ?
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208


Jak k nám