Dluhy a exekuce

První veřejná diskuze v rámci projektu Univerzity Karlovy „Česko! A jak dál?“ proběhla v úterý 19. února 2019 v Ústí nad Labem. Debatovalo se o tématu dluhů a exekucí a možnostech, jak mohou odborní zástupci Univerzity Karlovy přispět a pomoci s řešením tíživého celospolečenského problému.


Naši hosté


V podvečerní diskuzi s občany diskutovali rektor Univerzity Karlovy prof. MUDr. Tomáš Zima, DrSc., MBA, profesor ekonomie a financí na IES FSV UK a ředitel EEIP, a.s. prof. Ing. Michal Mejstřík CSc., 1. náměstek hejtmana Ústeckého kraje PhDr. Martin Klika, MBA, DBA, náměstek sekce legislativní Ministerstva spravedlnosti Mgr. Michal Franěk, odborník na dluhovou problematiku z Odboru pro sociální začleňování (Agentura) Úřadu vlády ČR Ing. Radek Hábl a prezident Exekutorské komory České republiky JUDr. Vladimír Plášil, LL.M.


Univerzitní stánek


Součástí akce Univerzity Karlovy v Ústí nad Labem byl stánek na Mírovém náměstí, který připravila Univerzita Karlova ve spolupráci s Univerzitou Jana Evangelisty Purkyně. Studenti zde rozdávali veřejnosti informační letáky s důležitými kontakty i možnými postupy pro případ, že se lidé do exekucí dostanou. Lidé se zde mohli také dozvědět informace o činnosti Univerzity Karlovy i o formách studijních programů a oborů, které škola nabízí.


Poslední změna: 26. květen 2022 11:58 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Máte dotaz ?
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208


Jak k nám