Podcasty

Ekonomická krize na obzoru. Co s tím? Odpovídá ekonom prof. Štěpán Jurajda


Jaké dopady bude mít koronavirová krize na naše peněženky? Jak se promění trh práce? A jaké budou zdravotní dopady ekonomické recese? Poslechněte si záznam webináře Univerzity Karlovy s předním českým ekonomem prof. Štěpánem Jurajdou z CERGE-EI. Diskuze se uskutečnila letos 25. června.
Alkohol poškozuje zdraví novorozeňat. Jak a proč? Odpovídá dětský neurolog prof. Vladimír Komárek


Jak může konzumace alkoholu v těhotenství poškodit dítě? Jak se pití alkoholu v těhotenství na zdraví dětí projevuje? Jak mladistvým devastuje pití alkoholu mozek? a další otázky odpovídal na druhém webináři Česko! A jak dál? přední dětský neurolog a děkan 2. lékařské fakulty prof. Vladimír Komárek.
Jak koronavir změnil vzdělávání? Cesty a doporučení představují Radka Wildová a Bohumil Kartous


Jak koronavir změnil vzdělávání? Co vše je jinak – pro učitele, žáky, rodiče i školy? A jak distanční vzdělávání dál rozvíjet? Konkrétní cesty a doporučení představují prof. PaedDr. Radka Wildová, CSc., prorektorka Univerzity Karlovy pro koncepci a kvalitu vzdělávací činnosti, a Mgr. Bohumil Kartous, Ph.D., ředitel Pražského inovačního institutu.
Vakcína proti covid-19. A jak dál?


Skončí onemocnění způsobené virem covid-19 s objevením vakcíny? Nechají se Češi vakcínou naočkovat? Na on-line webináři o tom diskutovali prof. MUDr. Ladislav Machala, Ph.D. z Kliniky infekčních, parazitárních a tropických nemocí Nemocnice Na Bulovce a 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Bc. Karolína Hájková, PR and marketing specialist, studentka FSV UK, která působí v projektu Medici PRO Očkování.Poslední změna: 15. prosinec 2020 13:08 
Sdílet na:  
Máte dotaz ?
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208


Jak k nám